Billigmarkedet
billigmarkedet.no
70 × 19 g
399 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 630 kr
- Enhet
- 295,56 kr/kg
- Dato
- 3. okt. 2026 · Best før

Malaco · 70 × 19 g
Kick Seasalt fra Malaco kombinerer den klassiske, myke lakriskaramellen med et balansert hint av havsalt – en moderne vri på en norsk favoritt. Den har samme seige og litt kornete konsistens som originalen, men med et ekstra løft i smaken som gjør den både fyldig og spennende. Perfekt når du ønsker noe søtt med et snev av salt, og ideell for deg som elsker lakris med karakter. Her får du en hel eske med 70 stykker à 19g – perfekt til utsalg, kontor, tursekken eller for å fylle opp godteriskuffen hjemme. Innhold: 70 stk à 19g Vekt: 1330g EAN (enkeltpakke): 7310350117116 EAN (eske): 7330869157663 Merke: Malaco Smak: Lakriskaramell med havsalt Best før: 03.10.26 Fra vår svenske leverandør 🌊 Se også våre andre Kick-varianter og storpakker med klassisk og salt lakris i nettbutikken! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: kick sea salt, salt lakris, lakriskaramell med havsalt, myk lakris, malaco kick, kick lakris storpakke, svensk lakris, seig lakrisstang, salt karamellgodteri, klassisk lakris med vri, lakris til kontor, godteri til kiosksalg, importlakris, lakrisstang med salt, lakris godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
70 × 19 g
399 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 70 × 19 g | 399 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 630 kr | −37 % | 295,56 kr/kg | 3. okt. 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 399 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kick Seasalt Lakris 70x19g | Storpakk
Denne varen · 70 × 19 g
399 kr · 295,56 kr/kg · laveste 399 kr
1 kg
99 kr · 99 kr/kg · laveste 99 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr