Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
99 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 139 kr
- Enhet
- 99 kr/kg
- Dato
- 18. sep. 2026 · Best før

1 kg
En spennende blanding av myk vingummi og lakris med fyll, perfekt for deg som liker godteri med både sødme, seig konsistens og tydelig lakrissmak. Kombinasjonen av vingummi, lakrisekstrakt og fylt kjerne gir en morsom smaksopplevelse som passer godt i godteriskålen. Storpakken på 1kg gjør dette til et godt valg for fest, bursdag, fredagskos, godteribord, arrangementer eller som påfyll til smågodt og løsvekt. Her får du rikelig med lakrisgodteri som både kan deles og serveres når du vil ha noe ekstra smakfullt på bordet. Innhold: 1kg Smak: Lakris Type: Vingummi med fyll Størrelse: Storpakk Gelatin: Storfe gelatin, halal Merke: Dulceplus EAN: 8436574491937 Best før dato: 18.09.26 🍬 Sjekk også resten av vårt store utvalg av godteri, snacks og søtsaker til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: lakrisvingummi, fylt lakris, lakrisgodteri, vingummimiks, seigt godteri, halal gelatin, festgodteri, bursdagsgodt, godteri til selskap, godteribord, smågodt, løsvekt godteri, kilospakke godteri, blandet lakris, søt lakris
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1 kg | 99 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 139 kr | −29 % | 99 kr/kg | 18. sep. 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Dulceplus Vingummiblanding Lakris 1kg | Storpakk
Denne varen · 1 kg
99 kr · 99 kr/kg · laveste 99 kr
18 × 200 g
269 kr · 74,72 kr/kg · laveste 269 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
18 × 80 g
289 kr · 200,69 kr/kg · laveste 289 kr
70 × 19 g
399 kr · 295,56 kr/kg · laveste 399 kr