Rawfoodshop
rawfoodshop.no
350 g
49 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 550 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 140 kr/kg
- Dato
- 9. jan. 2027 · Best før

Rawfoodshop · 350 g
Kokoschips Premium Ristede ØKO 350g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
350 g
49 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 350 g | 49 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 550 kr igjen | 49 kr | −0 % | 140 kr/kg | 9. jan. 2027 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 49 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokoschips Premium Ristede ØKO 350g
Denne varen · 350 g
49 kr · 140 kr/kg · laveste 49 kr
400 g
78 kr · 195 kr/kg · laveste 78 kr
350 g
146 kr · 417,14 kr/kg · laveste 146 kr
350 g
183 kr · 522,86 kr/kg · laveste 183 kr
200 g
105 kr · 525 kr/kg · laveste 105 kr
200 g
176 kr · 880 kr/kg · laveste 176 kr