Rawfoodshop
rawfoodshop.no
350 g
183 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 416 kr igjen
- Ordinær
- 183 kr
- Enhet
- 522,86 kr/kg
- Dato
- 9. jan. 2027 · Best før

Rawfoodshop · 350 g
Kokoschips Premium Ristede ØKO 350g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
350 g
183 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 350 g | 183 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 416 kr igjen | 183 kr | −0 % | 522,86 kr/kg | 9. jan. 2027 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 183 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokoschips Premium Ristede ØKO 350g x 5 pakker
Denne varen · 350 g
183 kr · 522,86 kr/kg · laveste 183 kr
350 g
49 kr · 140 kr/kg · laveste 49 kr
350 g
146 kr · 417,14 kr/kg · laveste 146 kr
200 g
105 kr · 525 kr/kg · laveste 105 kr
400 g
234 kr · 585 kr/kg · laveste 234 kr
200 g
176 kr · 880 kr/kg · laveste 176 kr