Rawfoodshop
rawfoodshop.no
400 g
234 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 365 kr igjen
- Ordinær
- 234 kr
- Enhet
- 585 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 400 g
Kokosnøtt Chips Premium Ristede ØKO 400g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
400 g
234 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 400 g | 234 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 365 kr igjen | 234 kr | −0 % | 585 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 234 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokosnøtt Chips Premium Ristede ØKO 400g x 3 pakker
Denne varen · 400 g
234 kr · 585 kr/kg · laveste 234 kr
400 g
74 kr · 185 kr/kg · laveste 74 kr
400 g
78 kr · 195 kr/kg · laveste 78 kr
200 g
105 kr · 525 kr/kg · laveste 105 kr
400 g
223 kr · 557,5 kr/kg · laveste 223 kr
400 g
297 kr · 742,5 kr/kg · laveste 297 kr