Økoland
okoland.no
75 g
59,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen
- Ordinær
- 79 kr
- Enhet
- 79 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

75 g
Økologiske kokoschips fra Rapunzel er skånsomt tørkede kokosflak med en fyldig, naturlig kokossmak. De har en sprø konsistens og en mild sødme, perfekt som snacks eller som en smakfull ingrediens i matlaging og baking.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
75 g
59,25 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
75 g
59,25 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 75 g | 59,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen | 79 kr | −25 % | 79 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 75 g | 59,25 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen | 79 kr | −25 % | 79 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 59,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokoschips175 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 75 g
59,25 kr · 79 kr/100 g · laveste 59,25 kr
50 g
24 kr · 48 kr/100 g · laveste 24 kr
60 g
36,75 kr · 61,25 kr/100 g · laveste 36,75 kr