Sunne Saker
sunnesaker.com
50 g
24 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −51 %
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 48 kr/100 g
- Dato
- 23. sep. 2026 · Best før

Rapunzel · 50 g
Datovare: Best før 23.09.2026 Økologisk honningmarsipan overtrukket med...
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Sunne Saker
sunnesaker.com
50 g
24 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sunne Saker sunnesaker.com 50 g | 24 kr Billigst nå | I kassen | — | 49 kr | −51 % | 48 kr/100 g | 23. sep. 2026 Best før | Åpne på sunnesaker.com |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 24 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Marsipanbiter med mørk sjokolade økologisk 50 g Rapunzel
Denne varen · 50 g
24 kr · 48 kr/100 g · laveste 24 kr
60 g
36,75 kr · 61,25 kr/100 g · laveste 36,75 kr
75 g
59,25 kr · 79 kr/100 g · laveste 59,25 kr
100 g
96 kr · 96 kr/100 g · laveste 96 kr
100 g
110 kr · 110 kr/100 g · laveste 110 kr
1,6 kg
524,25 kr · 327,66 kr/kg · laveste 524,25 kr