Økoland
okoland.no
500 g
48,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 950,25 kr igjen
- Ordinær
- 65 kr
- Enhet
- 97,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Økologisk fettredusert kokosmel fra Manna er et finmalt mel laget av tørket kokoskjøtt, hvor deler av fettet er fjernet for en lettere konsistens. Dette næringsrike melet er naturlig glutenfritt, rikt på fiber og protein, og har en mild, lett søtlig smak. Perfekt til baking, smoothies, sauser og som et sunnere alternativ i matlaging.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
500 g
48,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
500 g
48,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 500 g | 48,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 950,25 kr igjen | 65 kr | −25 % | 97,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 500 g | 48,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 950,25 kr igjen | 65 kr | −25 % | 97,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 48,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokosmelfettredusert, 500 g, økologisk, Manna
Denne varen · 500 g
48,75 kr · 97,5 kr/kg · laveste 48,75 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr