Rawfoodshop
rawfoodshop.no
400 g
74 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 525 kr igjen
- Ordinær
- 74 kr
- Enhet
- 185 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 400 g
Kokosnøtt Chips Premium ØKO 400g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
400 g
74 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 400 g | 74 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 525 kr igjen | 74 kr | −0 % | 185 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokosnøtt Chips Premium ØKO 400g
Denne varen · 400 g
74 kr · 185 kr/kg · laveste 74 kr
400 g
78 kr · 195 kr/kg · laveste 78 kr
400 g
223 kr · 557,5 kr/kg · laveste 223 kr
400 g
234 kr · 585 kr/kg · laveste 234 kr
400 g
297 kr · 742,5 kr/kg · laveste 297 kr
400 g
312 kr · 780 kr/kg · laveste 312 kr