Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
146 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 453 kr igjen
- Ordinær
- 146 kr
- Enhet
- 730 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Kokosnøtt i strips ØKO 200g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
146 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 146 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 453 kr igjen | 146 kr | −0 % | 730 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 146 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokosnøtt i strips ØKO 200g x 3 pakker
Denne varen · 200 g
146 kr · 730 kr/kg · laveste 146 kr
500 g
82 kr · 164 kr/kg · laveste 82 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
500 g
245 kr · 490 kr/kg · laveste 245 kr
500 g
408 kr · 816 kr/kg · laveste 408 kr
200 g
211 kr · 1 055 kr/kg · laveste 211 kr