Rawfoodshop
rawfoodshop.no
400 g
82 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 517 kr igjen
- Ordinær
- 82 kr
- Enhet
- 205 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 400 g
Kokosnøtt i strips ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
400 g
82 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 400 g | 82 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 517 kr igjen | 82 kr | −0 % | 205 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 82 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokosnøtt i strips ØKO 400g
Denne varen · 400 g
82 kr · 205 kr/kg · laveste 82 kr
3 × 400 g
245 kr · 204,17 kr/kg · laveste 245 kr
3 × 200 g
146 kr · 243,33 kr/kg · laveste 146 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr