Økoland
okoland.no
50 g
29,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen
- Ordinær
- 39 kr
- Enhet
- 58,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologiske lasagneplater laget av 100 % durumhvete – uten egg og helt uten tilsetningsstoffer. Perfekte for deg som vil lage ekte, italiensk lasagne med rene og naturlige ingredienser.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
29,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 29,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen | 39 kr | −25 % | 58,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Lasagne250 g, økologisk, LaBioIdea
Denne varen · 50 g
29,25 kr · 58,5 kr/100 g · laveste 29,25 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 ml
73,5 kr · 147 kr/100 g · laveste 73,5 kr
500 g
209,3 kr · 418,6 kr/kg · laveste 209,3 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr