Økoland
okoland.no
00 ml
51,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 51,75 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

00 ml
Denne økologiske hvitvinseddiken er laget av nøye utvalgte økologiske hvitviner, som gjennom en naturlig fermenteringsprosess utvikler en balansert syrlighet og en mild fruktig aroma. Den er en klassisk ingrediens i matlaging og passer perfekt til salatdressinger, marinader, sauser og sylting. Med sin delikate smak gir den en frisk og raffinert touch til både varme og kalde retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
00 ml
51,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
00 ml
51,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 00 ml | 51,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 51,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 00 ml | 51,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 51,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 51,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hvitvinseddik500 ml, økologisk
Denne varen · 00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
0 g
104,25 kr · 104,25 kr/stk · laveste 104,25 kr
60 g
84 kr · 140 kr/100 g · laveste 84 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr