Natur.no
natur.no
500 g
209,3 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 500 kr · 1 290,7 kr igjen
- Ordinær
- 209,3 kr
- Enhet
- 418,6 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Mandelmel - Økologisk - 500 g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Natur.no
natur.no
500 g
209,3 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natur.no natur.no 500 g | 209,3 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 1 500 kr · 1 290,7 kr igjen | 209,3 kr | −0 % | 418,6 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på natur.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 209,3 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandelmel - Økologisk - 500 g
Denne varen · 500 g
209,3 kr · 418,6 kr/kg · laveste 209,3 kr
250 g
60 kr · 240 kr/kg · laveste 60 kr
250 g
64 kr · 256 kr/kg · laveste 64 kr
100 ml
356 kr · 356 kr/100 g · laveste 356 kr
250 g
159 kr · 636 kr/kg · laveste 159 kr
250 g
215 kr · 860 kr/kg · laveste 215 kr