Datohylla

Varer / Dagligvarer

Maismelsammalt, 750 g, økologisk, Manna

750 g

Maismelsammalt, 750 g, økologisk, Manna

Dette Sammalte maismelet fra Manna er laget av 100% økologisk fullkornsmais som er skånsomt malt for å bevare maisens naturlige innhold av fiber og næringsstoffer. Melet har en mild og lett søtlig smak og passer ypperlig til pannekaker, tortilla, brød og jevning av supper og sauser. Maismel er naturlig glutenfritt.

Tilbud i butikk

Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.

Økoland

okoland.no

750 g

59,25 kr

Billigst nå

Frakt
I kassen
Fri frakt
Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen
Ordinær
79 kr
Enhet
79 kr/kg
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på okoland.no

Økoland

okoland.no

750 g

59,25 kr

Frakt
I kassen
Fri frakt
Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen
Ordinær
79 kr
Enhet
79 kr/kg
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på okoland.no

Prishistorikk

Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.

595959595822. sep.29. sep.
Laveste observert: 59,25 kr 22. sep.Høyeste i perioden: 59,25 krNå: 59,25 kr

Bruk

Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.

Om datoen

Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.

Mot bunnen

Laveste observert er 59,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.

Alternativer

Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.

Maismelsammalt, 750 g, økologisk, Manna

Denne varen · 750 g

59,25 kr · 79 kr/kg · laveste 59,25 kr