Billigmarkedet
billigmarkedet.no
28 × 95 g
439 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 439 kr
- Enhet
- 165,04 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Malaco · 28 × 95 g
Denne ikoniske klassikeren byr på myke gelégodterier med fruktig smak og den velkjente Zoo-formen som mange har vokst opp med. Konsistensen er behagelig myk, og smaken er mild, søt og lett fruktig. Storpakken med individuelle poser gjør den ideell til deling, arrangementer, kiosksalg eller når du vil ha godt lager av en sikker favoritt. Et trygt valg for både barn og voksne som liker klassisk smågodt. Innhold: 28 stk poser á 95g Total vekt: 2660g Type: Fruktig gelégodteri Konsistens: Myk Smaksprofil: Søt og fruktig Perfekt til: Deling, fest, arrangementer og hverdagskos EAN: 7310350136926 Merke: Malaco Se flere klassiske favoritter og populære storpakker i vårt brede godterisortiment. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: zoo godteri, fruktig gelégodteri, klassisk godteri, storpakke godteri, småposer godteri, barnegodteri, nostalgisk godteri, mykt godteri, serveringsgodteri, godteri til fest, søt snacks
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
28 × 95 g
439 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 28 × 95 g | 439 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 439 kr | −0 % | 165,04 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 439 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Malaco Zoo 28x95g | Storpakk
Denne varen · 28 × 95 g
439 kr · 165,04 kr/kg · laveste 439 kr
28 × 95 g
419 kr · 157,52 kr/kg · laveste 419 kr
28 × 90 g
419 kr · 166,27 kr/kg · laveste 419 kr
2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr
28 × 85 g
419 kr · 176,05 kr/kg · laveste 419 kr
30 × 20 g
249 kr · 415 kr/kg · laveste 249 kr