Billigmarkedet
billigmarkedet.no
30 × 20 g
249 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 415 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Malaco · 30 × 20 g
Malaco Fruxo pastiller er en fargerik klassiker med frisk og fruktig smak som har gledet godterielskere siden 1960. Disse små pastillene byr på en balansert kombinasjon av sødme og lett seighet, pakket i praktiske minibokser som gjør dem enkle å ta med overalt. Denne storpakken inneholder hele 30 esker à 20g, perfekt til kiosksalg, bursdager, giveaways eller som en liten godbit i hverdagen. De livlige fargene og den friske smaken gjør dem til en sikker favoritt for både barn og voksne. Innhold: 30 esker Vekt per eske: 20g Total vekt: 600g Smak: Frukt Type: Fruktpastiller Perfekt til: Kiosk, bursdager, godteposer og småpremier EAN: 7310780002365 Se også vårt store utvalg av godteri og pastiller for flere klassiske favoritter. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: fruxo pastiller, malaco pastiller, fruktpastiller, små godteriesker, godteri storpakk, kioskvarer, svensk godteri, barnegodteri, retro godteri, klassisk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
30 × 20 g
249 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 30 × 20 g | 249 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −0 % | 415 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 249 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Malaco Fruxo Pastiller 30x20g | Storpakk
Denne varen · 30 × 20 g
249 kr · 415 kr/kg · laveste 249 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,2 kg
299 kr · 135,91 kr/kg · laveste 299 kr
28 × 95 g
419 kr · 157,52 kr/kg · laveste 419 kr
28 × 95 g
439 kr · 165,04 kr/kg · laveste 439 kr
2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr