Billigmarkedet
billigmarkedet.no
28 × 95 g
419 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 419 kr
- Enhet
- 157,52 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Malaco · 28 × 95 g
Denne populære klassikeren byr på mykt gelégodteri formet som colaflasker, med den velkjente og friske smaken av cola. Konsistensen er behagelig seig, og smaken er rund og lett syrlig, akkurat slik mange foretrekker colagodteri. Storpakken med individuelle poser gjør dette til et perfekt valg for helgekos, arrangementer, kiosksalg eller når du vil ha godt lager av en sikker favoritt for både store og små. Innhold: 28 stk poser á 95g Total vekt: 2660g Type: Gelégodteri Smak: Klassisk cola Konsistens: Myk og seig Perfekt til: Helgekos, deling, fest og storforbruk EAN: 7310350137008 Merke: Malaco Utforsk flere klassiske colafavoritter og prisgunstige storpakker i vårt brede godterisortiment. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: colaflasker, colagodteri, gelégodteri cola, klassisk smågodt, storpakke godteri, mykt godteri, godteri til deling, barnegodteri, nostalgisk godteri, søt snacks
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
28 × 95 g
419 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 28 × 95 g | 419 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 419 kr | −0 % | 157,52 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 419 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Malaco Colaflasker 28x95g | Storpakk
Denne varen · 28 × 95 g
419 kr · 157,52 kr/kg · laveste 419 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,2 kg
299 kr · 135,91 kr/kg · laveste 299 kr
28 × 95 g
439 kr · 165,04 kr/kg · laveste 439 kr
28 × 90 g
419 kr · 166,27 kr/kg · laveste 419 kr
2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr