Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2,2 kg
299 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 135,91 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Malaco · 2,2 kg
Denne storpakken inneholder hele 2,2kg med de ikoniske Zoo-gelebitene fra Malaco . De små, røde dyrefigurene har en myk og seig konsistens kombinert med mild og fruktig smak som har gjort Zoo til en av Nordens mest elskede godteriklassikere gjennom generasjoner. Godteriet leveres løst i en stor boks, noe som gjør den ideell til bursdager, arrangementer, kontor, kiosker eller for deg som bare vil ha rikelig med favorittgodteri tilgjengelig hjemme. En tidløs favoritt som treffer både barn og voksne. Innhold: 2,2kg Type: Gelegodteri Smak: Frukt Konsistens: Myk og seig Emballasje: Stor boks Perfekt til: Deling, fest, arrangementer og storforbruk EAN: 6420256402566 Et trygt valg når du vil ha mye av en kjent og kjær godteriklassiker. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: malaco zoo, zoo godteri, gelefigurer frukt, godteri storpakk, zoo 2,2kg, barnegodteri, klassisk smågodt
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2,2 kg
299 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2,2 kg | 299 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 299 kr | −0 % | 135,91 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 299 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Malaco Zoo Boks 2,2kg | Storpakk
Denne varen · 2,2 kg
299 kr · 135,91 kr/kg · laveste 299 kr
28 × 95 g
419 kr · 157,52 kr/kg · laveste 419 kr
28 × 90 g
419 kr · 166,27 kr/kg · laveste 419 kr
2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr
28 × 85 g
419 kr · 176,05 kr/kg · laveste 419 kr
30 × 20 g
249 kr · 415 kr/kg · laveste 249 kr