Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 106 g
319 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 319 kr
- Enhet
- 125,39 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Storck · 24 × 106 g
Mamba Sour er perfekt for deg som elsker surt godteri med skikkelig trøkk. Her får du myke og seige karameller med friske smaker som jordbær, sitron, appelsin og bringebær – hver bit byr på en intens og syrlig smaksopplevelse som får smaksløkene til å juble. Denne praktiske storpakken inneholder 24 poser à 106 g , hver med fire store karameller. Ideell til godteposer i barnebursdag, større arrangementer, butikker eller for deg som vil fylle opp godteriskuffen med en populær sur favoritt. Innhold: 24 x 106 g Smak: Surt fruktmiks Konsistens: Myk og seig karamell EAN: 4014400112788 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: mamba sour surt godteri fruktkarameller storpakk godteri mamba godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 106 g
319 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 24 × 106 g | 319 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 319 kr | −0 % | 125,39 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 319 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mamba Sour 24 x 106g | Storpakk
Denne varen · 24 × 106 g
319 kr · 125,39 kr/kg · laveste 319 kr
24 × 106 g
299 kr · 117,53 kr/kg · laveste 299 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
12 × 75 g
119 kr · 132,22 kr/kg · laveste 119 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr