Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 106 g
299 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 117,53 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Storck · 24 × 106 g
Mamba Cola & Friends er perfekt for deg som elsker kombinasjonen av fruktige karameller og klassisk colasmak. De myke og seige karamellbitene byr på en balansert blanding av sødme og et lett syrlig hint – en smak som virkelig popper og gjør dem til en favoritt hos både barn og voksne. Denne storpakken inneholder 24 poser à 106 g , hver med fire store karameller. Ideell for butikker, arrangementer, godteposer, bursdager eller for deg som vil fylle opp godteriskuffen med en populær klassiker. Innhold: 24 x 106 g Smak: Frukt og cola Konsistens: Myk og seig karamell EAN: 4014400112795 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: mamba cola fruktkarameller colagodteri storpakk godteri mamba godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 106 g
299 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 24 × 106 g | 299 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 299 kr | −0 % | 117,53 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 299 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mamba Cola & Friends 24 x 106g | Storpakk
Denne varen · 24 × 106 g
299 kr · 117,53 kr/kg · laveste 299 kr
24 × 106 g
319 kr · 125,39 kr/kg · laveste 319 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr