Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
96 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 503 kr igjen
- Ordinær
- 96 kr
- Enhet
- 480 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Mandel Skrelt ØKO 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
96 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 96 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 503 kr igjen | 96 kr | −0 % | 480 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 96 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandel Skrelt ØKO 200g
Denne varen · 200 g
96 kr · 480 kr/kg · laveste 96 kr
200 g
48 kr · 240 kr/kg · laveste 48 kr
200 g
54 kr · 270 kr/kg · laveste 54 kr
200 g
60 kr · 300 kr/kg · laveste 60 kr
200 g
101 kr · 505 kr/kg · laveste 101 kr
200 g
268 kr · 1 340 kr/kg · laveste 268 kr