Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
206 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 393 kr igjen
- Ordinær
- 206 kr
- Enhet
- 412 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Mandelsmør Ristet ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
206 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 206 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 393 kr igjen | 206 kr | −0 % | 412 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 206 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandelsmør Ristet ØKO 500g
Denne varen · 500 g
206 kr · 412 kr/kg · laveste 206 kr
500 g
119,9 kr · 239,8 kr/kg · laveste 119,9 kr
500 g
206 kr · 412 kr/kg · laveste 206 kr
500 g
207 kr · 414 kr/kg · laveste 207 kr
500 g
618 kr · 1 236 kr/kg · laveste 618 kr
500 g
1 030 kr · 2 060 kr/kg · laveste 1 030 kr