Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
139 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 139 kr
- Enhet
- 139 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1 kg
Melonbiter er myke og deilige gelébiter med en søt og frisk smak av melon. Den fruktige smaken kombinert med den seige konsistensen gjør dem til en enkel favoritt i godteskålen, enten de nytes alene eller blandes med andre typer godteri. Her får du en stor pose på hele 1 kg, perfekt til godtebord, bursdager, arrangementer eller for deg som ønsker å fylle opp godterilageret hjemme. De fargerike melonbitene passer også utmerket som løsvektgodteri og gjør enhver godteriblanding litt mer fruktig. Detaljer Innhold: 1kg Type: Gelégodteri Smak: Melon Søt og fruktig smak Myk og seig konsistens Fargerike godteribiter Perfekt som løsvektgodteri EAN: 8000068048244 🍉 Anbefales til deg som elsker mykt og fruktig gelégodteri med en deilig og frisk smak av melon. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. melonbiter, melongodteri, gelégodteri, vingummi, fruktgodteri, storpakk godteri, 1kg godteri, løsvektgodteri, melon, godteribiter
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
139 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1 kg | 139 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 139 kr | −0 % | 139 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 139 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Melonbiter 1kg | Storpakk
Denne varen · 1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
12 × 125 g
229 kr · 152,67 kr/kg · laveste 229 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 70 g
249 kr · 177,86 kr/kg · laveste 249 kr