Billigmarkedet
billigmarkedet.no
60 × 18 g
225 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 225 kr
- Enhet
- 208,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

60 × 18 g
Nå er de endelig tilbake! Nå kan du gjenoppleve godteriet fra gamle dager. For deg som ikke er oppvokst på 1980- eller 1990-tallet, så er Banana Skids en gul/brun karamellstang smaksatt med banan- og sjokoladearoma. Banana skids produseres av engelske Matlow's og er den av det kjente godismerket Swizzels. Selges som en storpakk på hele 60 stk * 18 gram = 1080 gram!!!! Ingredienser: Sukker, stivelsessirup, vegetabilsk olje, syrer: sitronsyre, emulgeringsmiddel: gelatin (storfe), glycerol monostearat (e471), aromastoffer: sukkerkulør, lutein.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
60 × 18 g
225 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 60 × 18 g | 225 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 225 kr | −0 % | 208,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 225 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Banana Skids 60x18g Storpakk 1080g
Denne varen · 60 × 18 g
225 kr · 208,33 kr/kg · laveste 225 kr
2,8 kg
349 kr · 124,64 kr/kg · laveste 349 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr