Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12 × 75 g
119 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 132,22 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Jimmy The Panda · 12 × 75 g
Fargerike og sursøte regnbuebelter med fruktig smak er perfekt for deg som liker seigt godteri med en frisk og syrlig overflate. Smakene av tropisk frukt, bringebær og bjørnebær gir en spennende kombinasjon som gjør det lett å ta én til. Storpakken inneholder 12 poser à 75g, totalt 900g, og passer perfekt til bursdag, fest, godteposer, kiosk, arrangementer eller når du vil fylle opp skapet med porsjonspakket godteri. De praktiske posene gjør det enkelt å dele ut, ta med på tur eller legge frem til helgekosen. Innhold: 12 poser à 75g Totalvekt: 900g Smak: Tropisk frukt, bringebær og bjørnebær Type: Sure belter Konsistens: Myk og seig Format: Porsjonspakker Størrelse: Storpakk Merke: Jimmy the Panda EAN: 8690997114204 🍬 Sjekk også resten av vårt store utvalg av surt godteri, snacks og søtsaker til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: sure regnbuebelter, rainbow belts, surt smågodt, syrlige remser, fruktgodteri, seigt godteri, porsjonspakket godteri, godteposer, bursdagsgodteri, festgodteri, kioskvarer, tur godteri, lørdagsgodt, tropisk godteri, sursøtt godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12 × 75 g
119 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 12 × 75 g | 119 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 119 kr | −0 % | 132,22 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Jimmy the Panda Sour Belt Rainbow 12x75g | Storpakk
Denne varen · 12 × 75 g
119 kr · 132,22 kr/kg · laveste 119 kr
24 × 106 g
319 kr · 125,39 kr/kg · laveste 319 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr