Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1500 g
115 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 169 kr
- Enhet
- 76,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1500 g
Lyst på noe skikkelig fargerikt, fruktig og syrlig? Minicco Filled Sour Twist Multicolour er seige og tvinnede vingummistenger fylt med en myk og søt vaniljekjerne – en perfekt kombinasjon av surt og søtt i hvert eneste tygg. Den flotte fargeblandingen og saftige smaken gjør disse twistene til en hit på både godteribordet, festen og i hverdagskosen. Storpakken på 1,5 kg passer perfekt til å dele med andre, eller bare ha ekstra mye liggende hjemme! Innhold: 1500g tvinnet vingummi med vaniljefyll Fargerike og syrlige med myk kjerne Perfekt til fest, deling og helgekos Med fruktjuicekonsentrat og naturlige fargestoffer EAN: 8684072301306 🍬 Ta også en titt på vårt store utvalg av surt godteri og vingummi i storpakker! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: sur vingummi, twist godteri, fargerik vingummi, godteri med vaniljefyll, storpakke vingummi, tvinnet surt godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1500 g
115 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1500 g | 115 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 169 kr | −32 % | 76,67 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 115 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Minicco Filled Sour Twist Multicolour 1500g
Denne varen · 1500 g
115 kr · 76,67 kr/kg · laveste 115 kr
300 g
49 kr · 163,33 kr/kg · laveste 49 kr