tights.no
tights.no
3 × 400 g
99 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 900 kr igjen
- Ordinær
- 237 kr
- Enhet
- 82,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

3 × 400 g
Monster Grønnsaksmos er et karbohydratredusert alternativ til potetmos og lignende varer – perfekt til f.eks kjøtt og fisk! Høyt grønnsaksinnhold! Ekstremt lavt karbohydratinnhold! Lages på kort tid! Nydelig smak! En pose holder til fire store porsjoner! Fremgangsmåte : kok opp 5 dl vann. Tilsett deretter 100 gram pulver, rør godt sammen og sett til side i 2-3 minutter . Tilsett litt salt eller smør etter smak. Næringsinnhold (100 gram ferdig vare) Monster gresskarmos Vanlig potetmos Energi (kcal) 47 88 Fett (g) 1.1 2.8 hvorav mettet (g) 1.1 0.6 Karbohydrater (g) 2.4 15 hvorav sukkerarter (g) 0.2 0.5 Fiber (g) 9.2 1.3 Proteiner (g) 1.1 1.7 Salt (g) 0.7 0.7 Ingredienser : grønnsakspulver (gresskar, selleri),havrefiber, MELKEpulver, fortykningsmiddel (xanthan, guar), salt, aroma
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
3 × 400 g
99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 3 × 400 g | 99 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 900 kr igjen | 237 kr | −58 % | 82,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Lavkarbo Grønnsaksmos – Spinat 3x400g – TREPAKNING!
Denne varen · 3 × 400 g
99 kr · 82,5 kr/kg · laveste 99 kr
20 kr · 20 kr/stk · laveste 20 kr
60 g
20 kr · 33,33 kr/100 g · laveste 20 kr
350 g
19 kr · 54,29 kr/kg · laveste 19 kr
3 × 300 g
100 kr · 111,11 kr/kg · laveste 100 kr