tights.no
tights.no
60 g
20 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 979 kr igjen
- Ordinær
- 34 kr
- Enhet
- 33,33 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 60 g
Julekake i klassisk «panettone»-stil med redusert innhold av karbohydrater! Næringsinnhold Per kake (60g) Energi (kcal) 218 Fett (g) 13.8 hvorav mettet (g) 6.6 Karbohydrater (g) 5 hvorav sukkerarter (g) 0.7 Fiber (g) 13.8 Proteiner (g) 14 Salt (g) 0.5 Wheat protein, butter, water, wheat fiber, shea butter, pea protein, sunflower oil, chocolate with sweetener (sweetener: maltitol, cocoa paste, skimmed cocoa powder, emulsifier: soy lecithin), rice bran, egg white powder, modified wheat starch, emulsifiers (mono- and diglycerides of fatty acids, sunflower lecithin), yeast, salt, egg yolk powder, sweetener: sodium cyclamate, aroma (alcohol, aroma), preservative: potassium sorbate, flavourings. May contain: almonds, peanuts, hazelnut, sesame, lupin.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
60 g
20 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 60 g | 20 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 979 kr igjen | 34 kr | −41 % | 33,33 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 20 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Lavkarbo Panettone Julekake 60g
Denne varen · 60 g
20 kr · 33,33 kr/100 g · laveste 20 kr
20 kr · 20 kr/stk · laveste 20 kr
350 g
19 kr · 54,29 kr/kg · laveste 19 kr
3 × 400 g
99 kr · 82,5 kr/kg · laveste 99 kr