tights.no
tights.no
350 g
19 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 980 kr igjen
- Ordinær
- 55 kr
- Enhet
- 54,29 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 350 g
Nydelig, hvitt brød med redusert karbohydratinnhold! Kun 11.3% karbohydrater! Crunchy og crispy smak! Hele 65% proteiner! Næringsinnhold Per 100 gram Energi 379 kcal Fett 6.3 gram hvorav mettet 0.9 gram Karbohydrater 11.3 gram hvorav sukkerarter 2.9 gram Proteiner 64.9 gram Fiber 7.1 gram Salt 1.4 gram Ingredienser : planteproteiner ( hveteproteiner , risproteiner, maisproteiner, tapiokaproteiner), hvetefiber , hvetemel , solsikkeolje, bambusfiber, salt, gjær.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
350 g
19 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 350 g | 19 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 980 kr igjen | 55 kr | −65 % | 54,29 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 19 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Lavkarbo Hvitt Brød 350g
Denne varen · 350 g
19 kr · 54,29 kr/kg · laveste 19 kr
20 kr · 20 kr/stk · laveste 20 kr
60 g
20 kr · 33,33 kr/100 g · laveste 20 kr
3 × 400 g
99 kr · 82,5 kr/kg · laveste 99 kr
350 g
39,9 kr · 114 kr/kg · laveste 39,9 kr