tights.no
tights.no
300 g
40 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 959 kr igjen
- Ordinær
- 89 kr
- Enhet
- 133,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

300 g
Ekte is uten dårlig samvittighet! Det beste produktet noensinne? På en varm sommerdag kan det i hvert fall føles sånn. Kun 2.7% karbohydrater! Kjapp å lage! Fantastisk smak! Søtet med erytritol Pakken inneholder 300 gram pulver, som gir totalt ca 1.5 liter ferdig is ! Fremgangsmåte : bland 100 gram pulver med 1.8 dl væske. Pisk blandingen godt i 3 minutter . Frys til ønsket konsistens (minst 1-2 timer). Du kan bruke vann, fløte, yoghurt eller melk med ulikt fettinnhold for å få varianten du ønsker. Bruk vann om du ønsker færrest mulig kalorier, bruk fløte om du ønsker lavkarbo med god smak, bruk yoghurt om du liker yoghurtis, osv. Næringsinnhold Monster is (100 ml) Vanlig is (100 ml) Energi (kcal) 46.8 250 Fett (g) 1.7 15 hvorav mettet (g) 1.1 10 Karbohydrater (g) 2.7 30 hvorav sukkerarter (g) 0.0 30 Proteiner (g) 2.5 1 Salt (g) 0.0 0.1 Ingredienser : Søtstoff (erytritol, xylitol, sukralose), stabilisator (melk), fiber (inulin), kikertproteiner, lakrispulver, ammoniumklorid, aroma
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
300 g
40 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 300 g | 40 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 959 kr igjen | 89 kr | −55 % | 133,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 40 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Sukkerfri Stracciatella Is 300g
Denne varen · 300 g
40 kr · 133,33 kr/kg · laveste 40 kr
10 kr · 10 kr/stk · laveste 10 kr
20 kr · 20 kr/stk · laveste 20 kr
0,33 l
9,9 kr · 30 kr/kg · laveste 9,9 kr
250 g
15 kr · 60 kr/kg · laveste 15 kr
3 × 300 g
100 kr · 111,11 kr/kg · laveste 100 kr