Økoland
okoland.no
1,6 kg
524,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 474,75 kr igjen
- Ordinær
- 699 kr
- Enhet
- 327,66 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1,6 kg
Fyldige mørke sjokoladesticks med 48 % kakao. Passer perfekt til deg som trenger kvalitetssjokolade i større mengder. Perfekt til baking, desserter eller som en liten sjokoladesnack.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
1,6 kg
524,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 1,6 kg | 524,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 474,75 kr igjen | 699 kr | −25 % | 327,66 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 524,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mørk sjokolade "sticks"48%, 1,6 kg, økologisk, Kaoka
Denne varen · 1,6 kg
524,25 kr · 327,66 kr/kg · laveste 524,25 kr
50 g
24 kr · 48 kr/100 g · laveste 24 kr
60 g
36,75 kr · 61,25 kr/100 g · laveste 36,75 kr
100 g
94 kr · 94 kr/100 g · laveste 94 kr
100 g
96 kr · 96 kr/100 g · laveste 96 kr
100 g
110 kr · 110 kr/100 g · laveste 110 kr