Økoland
okoland.no
45 g
51,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 115 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

45 g
Økologisk malt muskat fra Manna har en dyp, varm og litt søtlig smak som tilfører en unik aroma til både søte og salte retter. Dette klassiske krydderet brukes ofte i supper, sauser, grønnsaksretter, bakverk og desserter. Perfekt for å gi et ekstra smaksløft til alt fra potetmos til julens bakverk.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
45 g
51,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 45 g | 51,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 115 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 51,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Muskatmalt, 45 g, økologisk, Manna
Denne varen · 45 g
51,75 kr · 115 kr/100 g · laveste 51,75 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr