Billigmarkedet
billigmarkedet.no
600 g
99 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 165 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nordthy · 600 g
Nordthy Vingummi Black er det perfekte valget for deg som elsker kraftig lakrissmak. Boksen inneholder hele 600 gram med myke og seige sorte vingummier som kombinerer den klassiske vingummikonsistensen med en fyldig og intens lakrissmak. Den store boksen gjør den perfekt å sette frem i godteskålen, på møtebordet, til filmkvelden eller når familie og venner samles. En favoritt blant alle som setter pris på ekte lakrisgodteri. Innhold: 600g (2x300g) Type: Sorte vingummier Intens og autentisk lakrissmak Myk og seig konsistens Praktisk oppbevaringsboks Perfekt til godteskålen, fest og fredagskos Merke: Nordthy EAN: 5711070806496 🍬 Se også vårt store utvalg av lakris, vingummi, sjokolade og annet kvalitetsgodteri fra Norden. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: sort vingummi, lakris vingummi, nordthy, vingummi black, lakrisgodteri, vingummi 600g, godteskål, kontorgodteri, seig vingummi, lakris
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
600 g
99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 600 g | 99 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 99 kr | −0 % | 165 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nordthy Vingummi Black 600g | Lakris
Denne varen · 600 g
99 kr · 165 kr/kg · laveste 99 kr
100 g
66 kr · 66 kr/100 g · laveste 66 kr