Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
67 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 532 kr igjen
- Ordinær
- 67 kr
- Enhet
- 268 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 250 g
Nøtt & Fruktmiks ØKO 250g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
67 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 250 g | 67 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 532 kr igjen | 67 kr | −0 % | 268 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 67 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nøtt & Fruktmiks ØKO 250g
Denne varen · 250 g
67 kr · 268 kr/kg · laveste 67 kr
250 g
79 kr · 316 kr/kg · laveste 79 kr
250 g
87 kr · 348 kr/kg · laveste 87 kr
250 g
176 kr · 704 kr/kg · laveste 176 kr
250 g
200 kr · 800 kr/kg · laveste 200 kr
250 g
333 kr · 1 332 kr/kg · laveste 333 kr