Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
200 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 399 kr igjen
- Ordinær
- 200 kr
- Enhet
- 800 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 250 g
Nøtt & Fruktmiks ØKO 250g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
200 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 250 g | 200 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 399 kr igjen | 200 kr | −0 % | 800 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 200 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nøtt & Fruktmiks ØKO 250g x 3 pakker
Denne varen · 250 g
200 kr · 800 kr/kg · laveste 200 kr
250 g
67 kr · 268 kr/kg · laveste 67 kr
250 g
236 kr · 944 kr/kg · laveste 236 kr
250 g
262 kr · 1 048 kr/kg · laveste 262 kr
250 g
328 kr · 1 312 kr/kg · laveste 328 kr
250 g
333 kr · 1 332 kr/kg · laveste 333 kr