Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 200 g
201 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 398 kr igjen
- Ordinær
- 201 kr
- Enhet
- 335 kr/kg
- Dato
- 5. des. 2026 · Best før

Rawfoodshop · 3 × 200 g
Nøtte- & Fruktmiks Macadamia Tranebær Banan ØKO 200g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 200 g
201 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 3 × 200 g | 201 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 398 kr igjen | 201 kr | −0 % | 335 kr/kg | 5. des. 2026 Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 201 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nøtte- & Fruktmiks Macadamia Tranebær Banan ØKO 200g x 3 pakker
Denne varen · 3 × 200 g
201 kr · 335 kr/kg · laveste 201 kr
3 × 500 g
363 kr · 242 kr/kg · laveste 363 kr
500 g
121 kr · 242 kr/kg · laveste 121 kr
200 g
67 kr · 335 kr/kg · laveste 67 kr
5 × 200 g
335 kr · 335 kr/kg · laveste 335 kr
3 × 200 g
211 kr · 351,67 kr/kg · laveste 211 kr