Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
67 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 532 kr igjen
- Ordinær
- 67 kr
- Enhet
- 335 kr/kg
- Dato
- 5. des. 2026 · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Nøtte- & Fruktmiks Macadamia Tranebær Banan ØKO 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
67 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 67 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 532 kr igjen | 67 kr | −0 % | 335 kr/kg | 5. des. 2026 Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 67 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nøtte- & Fruktmiks Macadamia Tranebær Banan ØKO 200g
Denne varen · 200 g
67 kr · 335 kr/kg · laveste 67 kr
200 g
5 kr · 25 kr/kg · laveste 5 kr
500 g
121 kr · 242 kr/kg · laveste 121 kr
3 × 500 g
363 kr · 242 kr/kg · laveste 363 kr
3 × 200 g
201 kr · 335 kr/kg · laveste 201 kr
5 × 200 g
335 kr · 335 kr/kg · laveste 335 kr