Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
79 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 520 kr igjen
- Ordinær
- 79 kr
- Enhet
- 316 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 250 g
Nøttemiks ØKO 250g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
79 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 250 g | 79 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 520 kr igjen | 79 kr | −0 % | 316 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 79 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nøttemiks ØKO 250g
Denne varen · 250 g
79 kr · 316 kr/kg · laveste 79 kr
250 g
60 kr · 240 kr/kg · laveste 60 kr
250 g
64 kr · 256 kr/kg · laveste 64 kr
250 g
99 kr · 396 kr/kg · laveste 99 kr
250 g
236 kr · 944 kr/kg · laveste 236 kr
250 g
394 kr · 1 576 kr/kg · laveste 394 kr