FUDI
fudi.no
250 g
62,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 736,09 kr igjen
- Ordinær
- 69,9 kr
- Enhet
- 251,64 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Boba Tree · 250 g
Pineapple cake er en taiwansk klassiker: små, firkantede kaker av mørdeig med fyll av ananas. Passer til te og kaffe, og selges gjerne i eske til deling. Se flere i kjeks og cookies . 250 g.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
250 g
62,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 250 g | 62,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 736,09 kr igjen | 69,9 kr | −10 % | 251,64 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 62,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Boba Tree Pineapple Cake 250g
Denne varen · 250 g
62,91 kr · 251,64 kr/kg · laveste 62,91 kr
250 g
79 kr · 316 kr/kg · laveste 79 kr
250 g
87 kr · 348 kr/kg · laveste 87 kr
250 g
176 kr · 704 kr/kg · laveste 176 kr