FUDI
fudi.no
240 g
103,41 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 695,59 kr igjen
- Ordinær
- 114,9 kr
- Enhet
- 430,88 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

O's Bubble Tea · 240 g
Lag din egen bubble tea hjemme med O's Bubble popping boba i fersken. Disse saftige perlene sprekker i munnen og fylles med fruktig ferskensmak – perfekt i iste, smoothies eller toppet på dessert. Viralt og lekent.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
240 g
103,41 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 240 g | 103,41 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 695,59 kr igjen | 114,9 kr | −10 % | 430,88 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 103,41 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
O's Bubble Popping Boba Kit Fersken 240g
Denne varen · 240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr
240 g
89,91 kr · 374,63 kr/kg · laveste 89,91 kr
240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr
240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr
240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr