FUDI
fudi.no
240 g
103,41 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 695,59 kr igjen
- Ordinær
- 114,9 kr
- Enhet
- 430,88 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

O's Bubble Tea · 240 g
Lag bubble tea hjemme med O's Bubble popping boba i mango. Saftige perler som sprekker med søt, solmoden mangosmak – herlig i iste, smoothies eller som topping på dessert. Se flere smaker i bubble tea-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
240 g
103,41 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 240 g | 103,41 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 695,59 kr igjen | 114,9 kr | −10 % | 430,88 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 103,41 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
O's Bubble Popping Boba Kit Mango 240g
Denne varen · 240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr
1 l
29,9 kr · 29,9 kr/kg · laveste 29,9 kr
240 g
89,91 kr · 374,63 kr/kg · laveste 89,91 kr
240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr
240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr
240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr