FUDI
fudi.no
240 g
103,41 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 695,59 kr igjen
- Ordinær
- 114,9 kr
- Enhet
- 430,88 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

O's Bubble Tea · 240 g
O's Bubble Popping Boba Kit Jordbær 240g lar deg lage bubble tea hjemme med saftige popping boba – små perler som sprekker i munnen og slipper ut søt, fruktig jordbærsmak. Popping boba er en av de mest populære toppingene i bubble tea-verdenen, og dette settet gjør det enkelt å komme i gang. Hell perlene i bunnen av et høyt glass og topp med iste, saft, brus eller melk – ferdig er en hjemmelaget bubble tea. De er også morsomme som topping på iskrem, yoghurt og desserter, og gjør enhver barnebursdag litt mer spennende. Finn sugerør, perler og mer i bubble tea-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
240 g
103,41 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 240 g | 103,41 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 695,59 kr igjen | 114,9 kr | −10 % | 430,88 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 103,41 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
O's Bubble Popping Boba Kit Jordbær 240g
Denne varen · 240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr
240 g
89,91 kr · 374,63 kr/kg · laveste 89,91 kr
240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr
240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr
240 g
103,41 kr · 430,88 kr/kg · laveste 103,41 kr