Bakeboden
bakeboden.no
300 g
25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −59 %
- Ordinær
- 61 kr
- Enhet
- 83,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Alt mel · 300 g
Dette økologiske melet laget av quinoa er rikt på kostfiber, er en kilde til protein og er glutenfritt. Melet er godt til baking av boller, brød, pannekaker, småkaker og vafler. Oppskrift på ingefærkjeks – ca. 30 stk. Dette trenger du: 140 g DAVA quinoamel 100 g mandelmel 100 g kokosmel 1 ts kardemomme 2 ts tørket ingefær 1 ts bakepulver 0,5 ts salt 1 ts vaniljesukker 125 g kokosolje 3 ss lønnesirup Slik gjør du: Sett ovnen på 170 °C. Bland alle de tørre ingrediensene i en bolle. Varm kokosolje og lønnesirup i en kjele til det akkurat smelter. Rør blandingen sammen med de tørre ingrediensene. Rør til deigen er jevn. Kjevle deigen ut mellom to ark bakepapir til ca. 0,5 cm tykkelse. Stikk ut runde kjeks med en utstikker på 8–10 cm i diameter. Gjenta med resten av deigen. Legg kjeksene på et stekebrett kledd med bakepapir. Prikk dem et par ganger med en gaffel i midten, så de ikke hever for mye. Stek dem i ovnen i ca. 15 minutter. La dem avkjøle på en rist. Kjeksene kan oppbevares i en lufttett beholder i opptil en uke. Veske med 300 g
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
300 g
25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 300 g | 25 kr Billigst nå | I kassen | — | 61 kr | −59 % | 83,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Økologisk quinoamel – DAVA, 300 g – BEST FØR 10/26
Denne varen · 300 g
25 kr · 83,33 kr/kg · laveste 25 kr
75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
1 kg
105 kr · 105 kr/kg · laveste 105 kr
500 g
78 kr · 156 kr/kg · laveste 78 kr
1 kg
250 kr · 250 kr/kg · laveste 250 kr
1 kg
417 kr · 417 kr/kg · laveste 417 kr