1 kg
29,25 kr/kg · −34 % · 29,25 kr · Økoland
Statistikk
Enhetspris for mel — kr/kg — på tvers av datovarehyllene. Median og laveste viser hva som er vanlig her, ikke hva Kiwi tar for ferskvare. Varer som ligger klart under median merkes som uvanlig lave.
Prisjakt har lang historikk, men dataene deres er ikke åpne. Vi bruker egne daglige uthentinger, og serien blir tettere for hver scrape.
Hvete-, spelt- og annet bakemel per kilo.
Varer med vekt
18
Laveste kr/kg
29,25
Median
44,25
Typisk spenn
33,81–65,4
Median ordinær
64,8
Alle synlige tilbud omregnet til kr/kg.
Median og bunnen for hver uthentingsdag. Stiplet linje er median ordinær pris i butikkene.
Minst 25 prosent under median, og i nedre kvartil. Det er et sterkere signal enn butikkens egen «førpris».
1 kg
29,25 kr/kg · −34 % · 29,25 kr · Økoland
1 kg
29,25 kr/kg · −34 % · 29,25 kr · Økoland
1 kg
29,25 kr/kg · −34 % · 29,25 kr · Økoland
5 kg
30,6 kr/kg · −31 % · 153 kr · Bakeboden
Sortert etter kr/kg, lavest først.
1 kg
29,25 kr/kg · −34 % · 29,25 kr · Økoland
1 kg
29,25 kr/kg · −34 % · 29,25 kr · Økoland
1 kg
29,25 kr/kg · −34 % · 29,25 kr · Økoland
5 kg
30,6 kr/kg · −31 % · 153 kr · Bakeboden
1 kg
33,75 kr/kg · −24 % · 33,75 kr · Økoland
5 kg
34 kr/kg · −23 % · 170 kr · Bakeboden
5 kg
40,35 kr/kg · −9 % · 201,75 kr · Økoland
5 kg
44,2 kr/kg · −0 % · 221 kr · Bakeboden
1 kg
44,25 kr/kg · +0 % · 44,25 kr · Økoland
1 kg
44,25 kr/kg · +0 % · 44,25 kr · Økoland
1 kg
48,75 kr/kg · +10 % · 48,75 kr · Økoland
1 kg
48,75 kr/kg · +10 % · 48,75 kr · Økoland
1 kg
48,75 kr/kg · +10 % · 48,75 kr · Økoland
210 g
70,95 kr/kg · +60 % · 14,9 kr · Holdbart
300 g
83,33 kr/kg · +88 % · 25 kr · Bakeboden
90 g
100 kr/kg · +126 % · 10 kr · Fodda
90 g
100 kr/kg · +126 % · 10 kr · Fodda
50 g
1 485 kr/kg · +3256 % · 74,25 kr · Økoland