Økoland
okoland.no
8 g
41,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 957,75 kr igjen
- Ordinær
- 55 kr
- Enhet
- 515,63 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

8 g
Økologisk paprika fra Manna er et mildt og smaksrikt krydder med en balansert sødme og en dyp, rød farge. Paprika gir en fyldig smak og en vakker farge til gryteretter, sauser, supper, marinader og krydderblandinger. Perfekt for å gi maten en rund og mild kryddersmak.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
8 g
41,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 8 g | 41,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 957,75 kr igjen | 55 kr | −25 % | 515,63 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 41,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Paprika58 g, økologisk, Manna
Denne varen · 8 g
41,25 kr · 515,63 kr/100 g · laveste 41,25 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr