Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
176 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 423 kr igjen
- Ordinær
- 176 kr
- Enhet
- 704 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 250 g
Pinjekjerner ØKO 250g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
176 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 250 g | 176 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 423 kr igjen | 176 kr | −0 % | 704 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 176 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pinjekjerner ØKO 250g
Denne varen · 250 g
176 kr · 704 kr/kg · laveste 176 kr
250 g
60 kr · 240 kr/kg · laveste 60 kr
250 g
64 kr · 256 kr/kg · laveste 64 kr
250 g
99 kr · 396 kr/kg · laveste 99 kr
250 g
527 kr · 2 108 kr/kg · laveste 527 kr
250 g
878 kr · 3 512 kr/kg · laveste 878 kr