Økoland
okoland.no
50 g
201,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 797,25 kr igjen
- Ordinær
- 269 kr
- Enhet
- 403,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologiske pinjekjerner fra Manna er små, delikate kjerner med en mild, nøtteaktig smak og en myk, sprø tekstur. De er en essensiell ingrediens i pesto, salater, bakverk og pastaretter, og tilfører en rik smak og kremet konsistens. Pinjekjerner er også rike på sunne fettsyrer, proteiner og mineraler som magnesium og jern.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
201,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 201,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 797,25 kr igjen | 269 kr | −25 % | 403,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 201,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pinjekjerner250 g, økologisk, Manna
Denne varen · 50 g
201,75 kr · 403,5 kr/100 g · laveste 201,75 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr