Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
894 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 894 kr
- Enhet
- 1 788 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Pistasjnøtter 500g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
894 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 894 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 894 kr | −0 % | 1 788 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 894 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pistasjnøtter 500g x 3 pakker
Denne varen · 500 g
894 kr · 1 788 kr/kg · laveste 894 kr
500 g
296 kr · 592 kr/kg · laveste 296 kr
500 g
304 kr · 608 kr/kg · laveste 304 kr
500 g
355 kr · 710 kr/kg · laveste 355 kr
500 g
506 kr · 1 012 kr/kg · laveste 506 kr
500 g
1 490 kr · 2 980 kr/kg · laveste 1 490 kr