Økoland
okoland.no
300 g
89,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 297,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

300 g
Skall av psylliumfrø er ypperlig å bruke spesielt ved glutenfri matlaging. Psyllium gjør deigen smidigere og saftigere. Dessuten henger bakverket bedre sammen.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
300 g
89,25 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
300 g
134,25 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 300 g | 89,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen | 119 kr | −25 % | 297,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 300 g | 134,25 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 864,75 kr igjen | 179 kr | −25 % | 447,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Psylliumgrov, 300 g, økologisk, Manna
Denne varen · 300 g
89,25 kr · 297,5 kr/kg · laveste 89,25 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr